AMPA    Moodle   
logo

Plaça Espanya, 2

08242 Manresa (Barcelona)

DL, DM i DJ:

9-13h i 17.30-19.30h

DC i DV:

9-13h

logo

Plaça Espanya, 2

08242 Manresa (Barcelona)

DL, DM i DJ:

9-13h i 17.30-19.30h

DC i DV:

9-13h

Equip Docent

Equip docent

ANGLÈS

Mª Assumpta Giralt 

mgiralt@inspeguera.cat

Esperança Guardia 

eguardia@inspeguera.cat

Montserrat Guitart 

montsegb@inspeguera.cat

Lourdes Moncunill

mmoncun@inspeguera.cat

Núria Tarroja

ntarro@inspeguera.cat

Núria Sanchez 

nuriasb@inspeguera.cat

Judit Solanich

jsolanich@inspeguera.cat

AULA D'ACOLLIDA

Roser Juncadella

rjuncade@inspeguera.cat

CASTELLÀ

Manel Alsina

malsin@inspeguera.cat

Gemma Bayerri

gbayer@inspeguera.cat

Mónica Martinez

mmart@inspeguera.cat

Marina Morales 

mmorales@inspeguera.cat

Jose Antonio Palacio

jpalacio@inspeguera.cat

Pablo Muñoz 

pmunoz@inspeguera.cat

Pilar Romero 

promer@inspeguera.cat

CATALÀ

Judit Borras

jborra@inspeguera.cat

Rosa Galí 

rgali@inspeguera.cat

Fina Muntañola 

finamonta@inspeguera.cat

Gemma Ortinez

gortinez@inspeguera.cat

Francesc Xavier Herrero

fherrer@inspeguera.cat

Genís Rovira

grovira@inspeguera.cat

Neus Salaet Martinez

nsalaet@inspeguera.cat

CIÈNCIES EXPERIMENTALS

Mercè Bacardit 

bacarditm@inspeguera.cat

Ignasi Cebrian 

icebrian@inspeguera.cat

Rosa Cerarols 

rcerarol@inspeguera.cat

Sara Fontquerni 

saraftq@inspeguera.cat

CLÀSSIQUES

Maurici Tarragó 

mtarrag@inspeguera.cat

Sandra Vilamala 

svilamala@inspeguera.cat

ECONOMIA

Jordi Franch

jfranch@inspeguera.cat

Rosabel Pardos 

rpardos@inspeguera.cat

EDUACIÓ FÍSICA

Begonya Basora

bbasora@inspeguera.cat

Maria Glòria Companyó 

mcompa@inspeguera.cat

Dídac Batlló

dbatllo@inspeguera.cat

Francisco José López 

flopez@inspeguera.cat

FILOSOFIA

Francesc Garcia

fgarci@inspeguera.cat

Guillem Serradell 

gserradell@inspeguera.cat

Lluís Torres 

ltorres@inspeguera.cat

FÍSICA I QUÍMICA

Montserrat Amich

mamich@inspeguera.cat

Joan López 

jlopez@inspeguera.cat

Vanessa Paredes 

vparedes@inspeguera.cat

Anna Reyes 

areyes@inspeguera.cat

Ramon Tarruella

rtarrue@inspeguera.cat

FRANCÈS

Layla Selim

lselim@inspeguera.cat

Meritxell Berengeno

mberen@inspeguera.cat

Andrea Señal

asenal@inspeguera.cat

GEOGRAFIA I HISTÒRIA

Josep Castilla 

jcastil@inspeguera.cat

Pere Gasol 

pgasol@inspeguera.cat

Gemma Lozano 

glozano@inspeguera.cat

Jaume Clemente

jclemente@inspeguera.cat

Josep Cara 

josepc@inspeguera.cat

Raquel Valdenebro

rvalde@inspeguera.cat

MATEMÀTIQUES

Montserrat Babí 

mbabi@inspeguera.cat

Moisés Anguera 

moises@inspeguera.cat

Jordi Corominas 

jcoromi@inspeguera.cat

Ricard Dominguez 

rdomingu@inspeguera.cat

Montserrat Garcia

montsemol@inspeguera.cat

Imma Gilibets 

igilibet@inspeguera.cat

Josep Torralba

jtorralb@inspeguera.cat

Hermenegildo Ribas

hribas@inspeguera.cat

Núria Torras

ntorras@inspeguera.cat

MÚSICA

Carles Albors 

calbors@inspeguera.cat

Júlia Fernàndez

jfern@inspeguera.cat

PSICOPEDAGOGIA

Rosa Bonet 

rbonet@inspeguera.cat

Assumpta Pla 

mpla@inspeguera.cat

Neus Sola 

nsola@inspeguera.cat

Isa Montoro

imonto@inspeguera.cat

RELIGIÓ

Manel López Ceballos

mlope@inspeguera.cat

TECNOLOGIA

Marta Ballús 

mballus@inspeguera.cat

M. Engràcia Costa

ecosta@inspeguera.cat

Josep Maria Filella

jfilella@inspeguera.cat

Anna Ferrer 

aferrer@inspeguera.cat

VISUAL I PLÀSTICA

Núria Ayats 

nayats@inspeguera.cat

Mercè de Subirà 

msubira@inspeguera.cat

Begoña Irigaray

birigaray@inspeguera.cat

Carme Margarit 

mmargar@inspeguera.cat

Carme Romero

cromero@inspeguera.cat

David Sánchez 

dsanchez@inspeguera.cat

M. Àngels Vives 

avives@inspeguera.cat

Laura Serra 

lserra@inspeguera.cat

Aquest lloc web fa servir cookies per que tingueu la millor experiència d'usuari. Si continua navegant està donant el seu consentiment per a l'acceptació de les esmentades galetes i l'acceptació de la nostra política de cookies, punxi l'enllaç per a més informació. ACEPTAR
Aviso de cookies