AMPA    Moodle   
logo

Plaça Espanya, 2

08242 Manresa (Barcelona)

DL, DM i DJ:

9-13h i 17.30-19.30h

DC i DV:

9-13h

logo

Plaça Espanya, 2

08242 Manresa (Barcelona)

DL, DM i DJ:

9-13h i 17.30-19.30h

DC i DV:

9-13h

Equip Docent

Equip docent

ANGLÈS

María Ruiz

mruiz@inspeguera.cat

Judit Solanich

jsolanich@inspeguera.cat

Lourdes Moncunill

mmoncun@inspeguera.cat

Mª Assumpta Giralt 

mgiralt@inspeguera.cat

Montserrat Guitart 

montsegb@inspeguera.cat

Núria Sanchez 

nuriasb@inspeguera.cat

Cristina Domínguez

cdomin@inspeguera.cat

CASTELLÀ

Manel Alsina

malsin@inspeguera.cat

Marina Morales 

mmorales@inspeguera.cat

Jose Antonio Palacio

jpalacio@inspeguera.cat

Pablo Muñoz 

pmunoz@inspeguera.cat

Pilar Romero 

promer@inspeguera.cat

CATALÀ

Judit Borras

jborra@inspeguera.cat

Elia Torrescasana

etorres@inspeguera.cat

Fina Muntañola 

finamonta@inspeguera.cat

Gemma Ortinez

gortinez@inspeguera.cat

Roser Toldrà

rtoldra@inspeguera.cat

Àngel Farreny

afarreny@inspeguera.cat

Gemma Bayerri

gbayer@inspeguera.cat

Monica Tarrés

mtarres@inspeguera.cat

CIÈNCIES

Rosa Cerarols 

rcerarol@inspeguera.cat

Mercè Bacardit 

bacarditm@inspeguera.cat

Ingrid Perarnau

iperarnau@inspeguera.cat

Sara Fontquerni 

saraftq@inspeguera.cat

Magda Gorro

mgorro@inspeguera.cat

Albert Pascual

apascual@inspeguera.cat

Montserrat Amich

mamich@inspeguera.cat

Joan López

jlopez@inspeguera.cat

Ramon Tarruella

rtarrue@inspeguera.cat

ECONOMIA

Jordi Franch

jfranch@inspeguera.cat

Rosabel Pardos 

rpardos@inspeguera.cat

EDUACIÓ FÍSICA

Dídac Batlló

dbatllo@inspeguera.cat

Maria Glòria Companyó 

mcompa@inspeguera.cat

Francisco José López 

flopez@inspeguera.cat

Albert Graells

agraells@inspeguera.cat

FILOSOFIA / CLÀSSIQUES

Guillem Serradell 

gserradell@inspeguera.cat

Òscar Arciniegas

oarciniegas@inspeguera.ca

Lluís Torres 

ltorres@inspeguera.cat

Sandra Vilamala

svilamala@inspeguera.cat

Maurici Tarragó 

mtarrag@inspeguera.cat

FRANCÈS

Layla Selim

lselim@inspeguera.cat

Meritxell Berengeno

mberen@inspeguera.cat

Berta Gonzalez

bgonza@inspeguera.cat

SOCIALS

Montse Barniol

mbarnio@inspeguera.cat

Raquel Valdenebro

rvalde@inspeguera.cat

Gemma Lozano 

glozano@inspeguera.cat

Josep Cara 

josepc@inspeguera.cat

Jordi Franch

jfranch@inspeguera.cat

Rosabel Pardos

rpardos@inspeguera.cat

Manel López

mlope@inspeguera.cat

Josep Castilla 

jcastil@inspeguera.cat

Jaume Clemente

jclemente@inspeguera.cat

MATEMÀTIQUES

Glòria Garcia

ggarcia@inspeguera.cat

Roger Ayala

rayala@inspeguera.cat

Moisés Anguera 

moises@inspeguera.cat

Natàlia Muñoz

nmunoz@inspeguera.cat

Jordi Corominas 

jcoromi@inspeguera.cat

Montserrat Babí

rbabi@inspeguera.cat

Ricard Dominguez 

rdomingu@inspeguera.cat

Mercè Vendrell

mvendrell@inspeguera.cat

MÚSICA

Carles Albors 

calbors@inspeguera.cat

Júlia Fernàndez

jfern@inspeguera.cat

PSICOPEDAGOGIA

Silvia Ramiro

sramiro@inspeguera.cat

Assumpta Pla 

mpla@inspeguera.cat

Mireia Manzano

mmanzano@inspeguera.cat

RELIGIÓ

Manel López Ceballos

mlope@inspeguera.cat

TECNOLOGIA

Carme Pastor 

cpastor@inspeguera.cat

M. Engràcia Costa

ecosta@inspeguera.cat

Antoni Ubieto

aubieto@inspeguera.cat

Dolors Puertas

mpuertas@inspeguera.cat

Josep Maria Filella

jfilella@inspeguera.cat

VISUAL I PLÀSTICA

David Sánchez 

dsanchez@inspeguera.cat

Carles Rubí

crubi@inspeguera.cat

M. Àngels Vives 

avives@inspeguera.cat

Laura Serra 

lserra@inspeguera.cat

Mercè de Subirà 

msubira@inspeguera.cat

Begoña Irigaray

birigaray@inspeguera.cat

Carme Margarit 

mmargar@inspeguera.cat

Aquest lloc web fa servir cookies per que tingueu la millor experiència d'usuari. Si continua navegant està donant el seu consentiment per a l'acceptació de les esmentades galetes i l'acceptació de la nostra política de cookies, punxi l'enllaç per a més informació. ACEPTAR
Aviso de cookies