AMPA    Moodle   
logo

Plaça Espanya, 2

08242 Manresa (Barcelona)

DL, DM i DJ:

9-13h i 17.30-19.30h

DC i DV:

9-13h

logo

Plaça Espanya, 2

08242 Manresa (Barcelona)

DL, DM i DJ:

9-13h i 17.30-19.30h

DC i DV:

9-13h

Equip Humà

Equip Humà

EQUIP DIRECTIU

Equip Directiu - Assumpta Pla

Assumpta Pla
Directora

mpla@inspeguera.cat

Equip Directiu - Maurici Tarragó

Maurici Tarragó
Cap d’Estudis Diürn

mtarrag@inspeguera.cat

Equip Directiu - Ignasi Cervian

Ignasi Cebrian
Cap d’Estudis Nocturn

icebrian@inspeguera.cat

Equip Directiu - Jordi Corominas

Jordi Corominas
Secretari

jcoromi@inspeguera.cat

Equip Directiu - Neus Salaet

Neus Salaet
Coordinadora pedagògica

nsalaet@inspeguera.cat

Equip Directiu - Carme Pastor

Carme Pastor
Coordinadora Batxillerart

cpastor@inspeguera.cat

Equip Directiu - Anna Roman

Anna Roman
Coordinadora d’ESO

aroman@inspeguera.cat

ALTRES COORDINACIONS

Anna Pla 
Escoles Verdes

apla@inspeguera.cat

Mercè Bacardit
Coord. d’Activitats i Serveis extraescolars

bacarditm@inspeguera.cat

Mercè de Subirà
Prevenció de Riscos Laborals

msubira@inspeguera.cat

Ignasi Cebrian
Informàtica – TAC

icebrian@inspeguera.cat

Rosa Bonet
LIC (Llengua, Interculturalitat i cohesió)

rbonet@inspeguera.cat

Josep Castilla
Treballs de Recerca de BTX diürn

jcastil@inspeguera.cat

Ignasi Cebrian
Treballs de Recerca de BTX nocturn

icebrian@inspeguera.cat

David Perpiñan
Estada a l’empresa

dfuentes@inspeguera.cat

Carme Vilalta
Màster Pràctiques

cvilalt@inspeguera.cat

Manel Alsina
Parlament Verd

malsin@inspeguera.cat

Rosa Cerarols
Parlament Verd

rcerarol@inspeguera.cat

Guillem Serradell
Coordinació IOC

gserradell@inspeguera.cat

Josep Torralba
Coordinació IOC

jtorralb@inspeguera.cat

Montserrat Amich
Coord. Serveis Comunitaris

mamich@inspeguera.cat

CAPS DE DEPARTAMENT I SEMINARIS

Sara Fontquerni
Ciències Naturals

saraftq@inspeguera.cat

Pere Gasol
Ciències Socials

pgasol@inspeguera.cat

Sandra Vilamala
Cultura i Llengües Clàssiques

svilamala@inspeguera.cat

Rosabel Pardos
Economia

rpardos@inspeguera.cat

Begonya Basora
Educació Física

bbasora@inspeguera.cat

Lluís Torras
Filosofia

ltorres@inspeguera.cat

Ramon Tarruella
Física i Química

rtarrue@inspeguera.cat

Manel Alsina
Llengua Castellana i Literatura

malsin@inspeguera.cat

Gemma Ortínez
Llengua Catalana i Literatura

gortinez@inspeguera.cat

Esperança Guàrdia
Llengües Estrangeres (Anglès)

eguardia@inspeguera.cat

Layla Selim
Llengües Estrangeres (Francès)

lselim@inspeguera.cat

Imma Gillibets
Matemàtiques

igilibet@inspeguera.cat

Carle Albors
Música

calbors@inspeguera.cat

Neus Solà
Psicopedagogia

nsola@inspeguera.cat

Manel López
Religió (voluntària)

mlope@inspeguera.cat

Dolors Puertas
Tecnología

mpuertas@inspeguera.cat

Carme Margarit
Visual i Plàstica

mmargar@inspeguera.cat

Aquest lloc web fa servir cookies per que tingueu la millor experiència d'usuari. Si continua navegant està donant el seu consentiment per a l'acceptació de les esmentades galetes i l'acceptació de la nostra política de cookies, punxi l'enllaç per a més informació. ACEPTAR
Aviso de cookies