AMPA    Moodle   
logo

Plaça Espanya, 2

08242 Manresa (Barcelona)

DL, DM i DJ:

9-13h i 17.30-19.30h

DC i DV:

9-13h

logo

Plaça Espanya, 2

08242 Manresa (Barcelona)

DL, DM i DJ:

9-13h i 17.30-19.30h

DC i DV:

9-13h

Equip Directiu

Equip Directiu

EQUIP DIRECTIU

Equip Directiu - Ignasi

Ignasi Cebrian Ester
Director

icebrian@inspeguera.cat

Equip Directiu - David Sánchez

David Sánchez Bañeres
Cap d’estudis

dsanchez@inspeguera.cat

Equip Directiu - Jordi Corominas

Jordi Corominas Ventura
Secretari

jcoromi@inspeguera.cat

Equip Directiu - Carme Pastor

Carme Pastor Solernou
Coordinadora de Batxillerat

cpastor@inspeguera.cat

Equip Directiu - Glòria

M. Glòria Companyó Casanovas
Coordinadora de 2n cicle d’ESO

mcompa@inspeguera.cat

Equip Directiu - Mercè

Mercè Bacardit Reguant
Coordinadora de 1r cicle d’ESO

bacarditm@inspeguera.cat

Guillem Serradell
Cap d’estudis adjunt

gserradell@inspeguera.cat

COORDINACIONS DE NIVELL

Primer d’ESO
Sara Fontquerni

saraftq@inspeguera.cat

Segon d’ESO
Mercè Bacardit

bacarditm@inspeguera.cat

Tercer d’ESO
Raquel Valdenebro

rvalde@inspeguera.cat

Quart d’ESO
Glòria Companyó

mcompa@inspeguera.cat

Primer de batxillerat

Sandra Vilamala

svilamala@inspeguera.cat

Segon de batxillerat

Marina Morales

mmorales@inspeguera.cat

Coordinadora de 1r i 2n ESO

Mercè Bacardit

bacarditm@inspeguera.cat

Coordinadora 3r i 4t ESO

Glòria Companyó

mcompa@inspeguera.cat

Coordinadora pedagògica i de batxillerat

Carme Pastor

cpastor@inspeguera.cat

Equips de nivell

Primer d’ESO

Moisès Anguera, Sara Fontquerni, Remei Erro, Glòria Garcia, Laura Serra, Marc Solà, Cristina Molino, Carlos Jurado, Dídac Batlló, Sergi Beringues, Lourdes Castillo i Aura Domingo.

Segon d’ESO

Judit Borràs, Sara Mir, Manel Alsina, Engràcia Costa/Aina Homs, Mercè Bacardit,
Montserrat Martí, Francis López, Anna M. Via/Antoni Montalà, Montse Boixader, Josep Tomàs, Anna Davins, Eudald Pané, Ingrid Perarnau/Núria Galobardes i Carme Margarit.

Tercer d’ESO

Raquel Valdenebro, Mar Salvador, Judit Solanich, Joan López, M. Àngels Claramunt, Dolors Puertas, Noé Otero, Neus Canal, Miquel Ontiveros, Sara Silvestre, Sílvia Ramiro i Judit Roca.

Quart d’ESO

Glòria Companyó, Pablo Muñoz, Montse Barniol/Xavier Casino, Montserrat Sabartés, Toni Ubieto, Sílvia Esparó/Manel Sanchón, Rat Babí, Lourdes Moncunill, Isa Montoro, David Sánchez i Sergi Beringues.

NEP

Aida Rubiralta, Montse Barniol/Xavier Casino Glòria Companyó, Alba Garro, Isa Montoro, Rosa Perramon, Rosa Cerarols/Anna Beltran.

1r de batxillerat diürn

Ramon Tarruella, Gemma Ortínez, Alba Garro, Sandra Vilamala, Laura Reguant, Júlia Fernández/Pau Martí, Magda Gorro, Jordi Franch, Laia Pubill, Mercè de Subirà, Meritxell Berengeno, Laia Reverter, Joan Corominas, Begoña Irigaray, Ricard Domínguez, Anna Reyes, Anna Roman, Jose Palacio/Marta Lara, Marta Guasch, Carme Margarit, Aura Domingo i Rosa Perramon.

2n de batxillerat diürn

Gemma Bayerri, Carme Pastor, Àngels Vives, Marina Morales, Lourdes Castillo, Ingrid Perarnau/Núria Galobardes, Núria Sánchez, Montse Guitart, Rat Amich, Layla Selim, Ignasi Cebrian, Lluís Torres, Pep Castilla, Jaume Clemente, Carles Rubí, Rosa Cerarols, Rosabel Pardos i Maurici Tarragó.

Batxillerat nocturn

Guillem Serradell, Àngel Farreny, Francisco Gómez, Assumpta Giralt, Mercè Vendrell, Manel López, David Sánchez, Rosabel Pardos i Maurici Tarragó.

COORDINACIONS D'ÀMBIT

Corodinadora d’àmbit de Llengües
Gemma Ortínez

gortinez@inspeguera.cat

Coordinadora de Llengües estrangeres
Montserrat Guitart

montsegb@inspeguera.cat

Coordinador d’àmbit de Ciències
Ramon Tarruella

rtarrue@inspeguera.cat

Coordinador d’àmbit d’Humanitats
Jordi Franch

jfranch@inspeguera.cat

Coordinadora d’àmbit d’Expressió
Dídac Batlló

dbatllo@inspeguera.cat

Coordinadora d’Orientació
Isabel Montoro

imonto@inspeguera.cat

ACCELERACIÓ PEDAGÒGICA

Coordinació: Ignasi Cebrian, Mercè Bacardit i Carme Pastor

Equip impulsor: Sara Fontquerni, Mercè Bacardit, Raquel Valdenebro, Isa Montoro, Ignasi Cebrian, Marina Morales, Assumpta Pla, Júlia Fernández/Pau Martí, Carme Pastor, Sandra Vilamala, Glòria Companyó i David Sánchez

PROGRAMA GEP (Generació Plurilingüe)

Coordinació: David Sánchez

Equip impulsor: Isa Montoro, Dídac Batlló, David Sánchez, Mercè Bacardit, Dolors Puertas, Montse Barniol/ Xavier Casino, Rosabel Pardos, Alba Garro, Ingrid Perarnau/Núria Galobardes, Remei Erro, Núria Sánchez i Moisès Anguera.

AraArt

Coordinació: Sergi Beringues

Equip impulsor: Sergi Beringues, Júlia Fernández/Pau Martí i David Sánchez.

ALTRES COORDINACIONS I COMISSIONS

Seguiment de la Programació General Anual: Pla d’organització bàsic (curs 2021/2022)
Ignasi Cebrian, David Sánchez, Toni Ubieto, Ramon Tarruella, Ricard Domínguez i Àngel Farreny

Tutories d’ESO
Anna Roman, Sara Fontquerni, Mercè Bacardit, Raquel Valdenebro i Glòria Companyó

Sortides
Ignasi Cebrian, Carme Pastor, Anna Roman i Anna Reyes

Festes
Mercè Bacardit, Anna Roman, Carme Pastor, Rosa Cerarols, Rat Amich i Laura Serra

Extraescolars
Anna Reyes

Riscos laborals
Mercè de Subirà

Coordinació TAC
Joan López

Coordinació interna de l’Institut Obert de Catalunya
Guillem Serradell

Escoles Verdes i solidàries
Lourdes Moncunill, Magda Gorro, Begoña Irigaray i Rat Babí

Llengua, interculturalitat i cohesió social
Sílvia Ramiro

Treball de Recerca en règim diürn
Pep Castilla

Suport al Treball de Recerca de règim diürn (Premis)
Jaume Clemente

Treball de Recerca en règim nocturn
Àngel Farreny

Pràctiques del Màster de Formació del Professorat
Magda Gorro

Parlament Verd
Rosa Cerarols, Laura Serra i Montse Barniol

Servei comunitari
M. Àngels Claramunt

Professorat nouvingut i visites de centre
Ignasi Cebrian, Assumpta Pla i David Sánchez

Batxibac
Layla Selim

Convivència a ESO
Ignasi Cebrian, Isa Montoro, Paula Bousquet i Francis López

Convivencia al batxillerat diürn
Ignasi Cebrian i Sandra Vilamala

Convivència al batxillerat nocturn
David Sánchez i Àngel Farreny

Atenció a la Diversitat a ESO
Isa Montoro, Sílvia Ramiro, Mar Salvador, Gemma Bayerri i Anna Roman

Diversitat postobligatòria
Gemma Ortínez, Carme Pastor, Isa Montoro, Montse Guitart i Àngels Vives

Estada a l’Empresa
Jordi Franch

Integració social
Isa Montoro, Paula Bousquet, Equip d’Atenció Primària i Responsable de l’Ajuntament de Manresa

Tecnologies de l’Aprenentatge i de la Comunicació
Joan López, Ignasi Cebrian i Marc Núñez

Aquest lloc web fa servir cookies per que tingueu la millor experiència d'usuari. Si continua navegant està donant el seu consentiment per a l'acceptació de les esmentades galetes i l'acceptació de la nostra política de cookies, punxi l'enllaç per a més informació. ACEPTAR
Aviso de cookies